Beleef de jaargetijden ten volle met deze cabriolet. Het pure karakter van een Italiaanse auto herken je altijd. Kijk maar naar deze Fiat 500 C. Dit is een auto van het bouwjaar 2017, de teller staat op 39900 kilometer. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Onder de motorkap ligt een zuinige tweecilinder motor. Het elektrische cabriodak opent snel en soepel. Zo geniet u maximaal van elke kilometer die u open rijdt. Verder is de Fiat uitgerust met: metallic lak, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch verstelbare buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De audio is overigens voorzien van dab-radio voor een altijd heldere ontvangst. Uw eigen muziek afspelen via de autoradio gaat heel gemakkelijk met de usb-aansluiting. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. En deze auto heeft ook lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.